Doprava

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat přepravci do 2 týdnů. 
Zásilky jsou přepravcem doručeny ve lhůtě, která se odvíjí od vybraného způsobu dopravy. Pokud na dodání zásilky spěcháte, kontaktujte nás prosím a zásilku odešleme v co nejkratším termínu tak, abychom Vám vyhověli.

V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci do 2 týdnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Dodací lhůta se považuje za splněnou včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty. Není-li prodávající schopen do 30 kalendářních dní odeslat zboží odběrateli (předat k přepravě prvnímu přepravci), je povinen vrátit bez zbytečného odkladu veškeré finanční prostředky vynaložené odběratelem k aktuální objednávce - kupní smlouvě na jeho účet.

Způsoby a ceny dopravy v rámci ČR:

79 Kč
Osobní odběr - OC Šestka, Praha 6 ZDARMA
99 Kč
Česká pošta - doručení na adresu v ČR  119 Kč
   

 

Způsoby a ceny dopravy na Slovensko:

110 Kč
DPD - doručení na adresu 170 Kč
250 Kč

 

Způsoby a ceny platby: